OD4015-12HBXC02A
Orion FansOrion Fans
OD4015-12HBXC02A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4015-12HBXC02A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4015-12HBXC02A.pdf2.OD4015-12HBXC02A.pdf3.OD4015-12HBXC02A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD4015-12HBXC02Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4015-12HBXC02A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4015