OD4015-12HB
Orion FansOrion Fans
OD4015-12HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4015-12HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4015-12HB.pdf2.OD4015-12HB.pdf3.OD4015-12HB.pdf4.OD4015-12HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD4015-12HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4015-12HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu 0.053 lb (24.04g)
Tentsio-tartea 9 ~ 13.2VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4015
RPM 8000 RPM Energia (Watts) 1.80W
Beste izenak 1053-1648
OD4015-12HB-ND
OD4015-12HBX
OD401512HB
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 36.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 70000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.110A
Errodamendu mota Ball Homologazioak CE, cURus
Aire fluxua 8.5 CFM (0.238m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD4015-12HB01A
OD4015-12HB01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Stockean: 9891 pcs
Deskarga: OD4015-12HB01A.pdf
RFQ
OD4015-12HBXC
OD4015-12HBXC
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 9874 pcs
Deskarga: OD4015-12HBXC.pdf
RFQ
OD4015-12HB02A
OD4015-12HB02A
Deskarga: OD4015-12HB02A.pdf
OD4015-05LB
OD4015-05LB
deskribapena: FAN AXIAL 40X15MM 5VDC WIRE
Deskarga: OD4015-05LB.pdf
OD4010-24MSS01A
OD4010-24MSS01A
deskribapena: FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
Deskarga: OD4010-24MSS01A.pdf
OD4015-12HBXC02A
OD4015-12HBXC02A