OD127-48LBO2A
Orion FansOrion Fans
OD127-48LBO2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD127-48LBO2A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD127-48LBO2A.pdf2.OD127-48LBO2A.pdf3.OD127-48LBO2A.pdf4.OD127-48LBO2A.pdf
  • Mezua
OD127-48LBO2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD127-48LBO2A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 22 ~ 55VDC Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 127mm L x 127mm H Series OD127
RPM 2500 RPM Beste izenak OD127-48LBO2AX
OD12748LBO2A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Noise 30.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Locked Rotor Sensor Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.170A Errodamendu mota Ball