OD127-48HHB5
Orion FansOrion Fans
OD127-48HHB5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD127-48HHB5
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD127-48HHB5.pdf2.OD127-48HHB5.pdf3.OD127-48HHB5.pdf4.OD127-48HHB5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD127-48HHB5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD127-48HHB5 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 22 ~ 55VDC Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 127mm L x 127mm H Series OD127
RPM 4100 RPM Beste izenak OD127-48HHB5X
OD12748HHB5
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Noise 62.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.550A Errodamendu mota Ball