OD1232-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-12HSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1232-12HSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1232-12HSS01A.pdf2.OD1232-12HSS01A.pdf3.OD1232-12HSS01A.pdf4.OD1232-12HSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD1232-12HSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1232-12HSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu -
Tentsio-tartea 6 ~ 13.8VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.420 in H2O (104.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1232
RPM 3750 RPM Beste izenak OD1232-12HSS01AX
OD123212HSS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Noise 51.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.600A Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua 120.0 CFM (3.36m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD1232-12HSS
OD1232-12HSS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X32MM 12VDC WIRE
Stockean: 11082 pcs
Deskarga: OD1232-12HSS.pdf
RFQ
OD1232-12HS
OD1232-12HS
fabrikatzaileak: Orion Fans