G6L-1P-DC4.5
OmronOmron
G6L-1P-DC4.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G6L-1P-DC4.5
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V
Fitxak: G6L-1P-DC4.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
G6L-1P-DC4.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G6L-1P-DC4.5 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27821 pcs Datuen fitxa G6L-1P-DC4.5.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.45 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC, 60VDC - Max
Series G6L Askatu ordua 5ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Beste izenak G6L 8000E
G6L-1P DC4.5
G6L1P45DC
G6L1PDC4.5
G6L1PDC45
Z1227
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 5ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza Telecom Relay SPST-NO (1 Form A) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala - Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 4.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 113 Ohms Coil Power 180 mW
Bobina korrontea 40.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G6L-1F-DC24
G6L-1F-DC24
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V
Stockean: 27163 pcs
Deskarga: G6L-1F-DC24.pdf
RFQ
G6L-1P DC12
G6L-1P DC12
fabrikatzaileak: Omron