G6L-1F-DC4.5
OmronOmron
G6L-1F-DC4.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G6L-1F-DC4.5
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V
Fitxak: G6L-1F-DC4.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
G6L-1F-DC4.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G6L-1F-DC4.5 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28798 pcs Datuen fitxa G6L-1F-DC4.5.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.45 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 60VDC - Max
Series G6L Askatu ordua 5ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Beste izenak G6L 8005F
G6L-1F DC4.5
G6L1F45DC
G6L1FDC4.5
G6L1FDC45
Z1231
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 5ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza Telecom Relay SPST-NO (1 Form A) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 4.5VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 113 Ohms
Coil Power 180 mW Bobina korrontea 40.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G6L-1P DC5
G6L-1P DC5
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY TELECOM SPST-NO 1A 125V
Stockean: 34520 pcs
Deskarga: G6L-1P DC5.pdf
RFQ
G6L-1P-DC24
G6L-1P-DC24
fabrikatzaileak: Omron
Stockean: 34220 pcs
Deskarga: G6L-1P-DC24.pdf
RFQ
G6L-1P DC12
G6L-1P DC12
Deskarga: G6L-1P DC12.pdf
G6L-1F-TRDC24
G6L-1F-TRDC24
Deskarga: G6L-1F-TRDC24.pdf
G6L-1F-TRDC3
G6L-1F-TRDC3
Deskarga: G6L-1F-TRDC3.pdf
G6L-1F DC3
G6L-1F DC3
Deskarga: G6L-1F DC3.pdf
G6L-1F DC5
G6L-1F DC5
Deskarga: G6L-1F DC5.pdf
G6L-1F-DC24
G6L-1F-DC24
Deskarga: G6L-1F-DC24.pdf
G6L-1F-TR-DC5
G6L-1F-TR-DC5
Deskarga: G6L-1F-TR-DC5.pdf
G6L-1F DC12
G6L-1F DC12
Deskarga: G6L-1F DC12.pdf
G6L-1F-TRDC12
G6L-1F-TRDC12