G2RK-1A-DC12
OmronOmron
Omron
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2RK-1A-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Fitxak: G2RK-1A-DC12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
G2RK-1A-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2RK-1A-DC12 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14191 pcs Datuen fitxa G2RK-1A-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2RK1A12DC
G2RK1ADC12
G2RN1185D
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 170 Ohms Coil Power 850 mW
Bobina korrontea 70.6mA