G2RK-1-DC24
OmronOmron
Omron
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2RK-1-DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Fitxak: G2RK-1-DC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
G2RK-1-DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2RK-1-DC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15238 pcs Datuen fitxa G2RK-1-DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2RK1145A
G2RK124DC
G2RK1DC24
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 694 Ohms Coil Power 850 mW
Bobina korrontea 34.6mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G2RG-2A4 DC5
G2RG-2A4 DC5
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 5V
Stockean: 11559 pcs
Deskarga: G2RG-2A4 DC5.pdf
RFQ
G2RG-2A4 DC24
G2RG-2A4 DC24
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V