G2R-2A4-AC220
OmronOmron
G2R-2A4-AC220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-2A4-AC220
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 220V
Fitxak: G2R-2A4-AC220.pdf
  • Mezua
G2R-2A4-AC220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-2A4-AC220 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3224 pcs Datuen fitxa G2R-2A4-AC220.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 176 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 66 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R-2A4-AC220-ND
G2R2A4220AC
G2R2A4AC220
G2RN8358H
Z11605
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 220VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 4A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A)
Bobina tentsioa 220VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 25 kOhms Coil Power 0.9 VA
Bobina korrontea 4.1mA