G2R-2A4-AC120
OmronOmron
G2R-2A4-AC120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-2A4-AC120
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 120V
Fitxak: G2R-2A4-AC120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G2R-2A4-AC120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-2A4-AC120 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 4A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7851 pcs Datuen fitxa G2R-2A4-AC120.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R-2A4 AC120
G2R-2A4 AC120 BY OMI
G2R-2A4-AC120-ND
G2R2A4AC120
G2R2A4AC120BYOMI
Z11604
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 120VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 4A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A)
Bobina tentsioa 120VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 6.5 kOhms Coil Power 0.9 VA
Bobina korrontea 7.5mA