G2R-1A4-ASI-DC24
OmronOmron
G2R-1A4-ASI-DC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-1A4-ASI-DC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Fitxak: G2R-1A4-ASI-DC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G2R-1A4-ASI-DC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-1A4-ASI-DC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16901 pcs Datuen fitxa G2R-1A4-ASI-DC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R1A4ASI24DC
G2R1A4ASIDC24
G2RN8488F
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 1.1 kOhms Coil Power 530 mW
Bobina korrontea 21.8mA