G2R-1A4-AC24
OmronOmron
G2R-1A4-AC24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-1A4-AC24
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Fitxak: G2R-1A4-AC24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G2R-1A4-AC24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-1A4-AC24 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13885 pcs Datuen fitxa G2R-1A4-AC24.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R1A4AC24 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 24VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 260 Ohms Coil Power 0.9 VA
Bobina korrontea 37.5mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G2R-1A4 DC9
G2R-1A4 DC9
fabrikatzaileak: Omron
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 9V