G2R-14-AC220
OmronOmron
G2R-14-AC220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-14-AC220
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 220V
Fitxak: G2R-14-AC220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G2R-14-AC220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-14-AC220 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7384 pcs Datuen fitxa G2R-14-AC220.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 176 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 66 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R14AC220 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 220VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 220VAC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 25 kOhms Coil Power 0.9 VA
Bobina korrontea 4.1mA