G2R-14-7DC18
OmronOmron
G2R-14-7DC18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G2R-14-7DC18
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V
Fitxak: G2R-14-7DC18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
G2R-14-7DC18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G2R-14-7DC18 fabrikatzailea Omron
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15881 pcs Datuen fitxa G2R-14-7DC18.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 12.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.7 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 125VDC - Max
Series G2R Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tray
Beste izenak G2R147DC18 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 18VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 612 Ohms Coil Power 530 mW
Bobina korrontea 29.4mA