A6DR-8100
OmronOmron
A6DR-8100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A6DR-8100
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH PIANO DIP SPST 30MA 30V
Fitxak: A6DR-8100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
A6DR-8100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A6DR-8100 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH PIANO DIP SPST 30MA 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17150 pcs Datuen fitxa A6DR-8100.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 30VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series A6DR
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Beste izenak A6DR-8100 BY OMZ
A6DR-8100-ND
A6DR8100
A6DR8100BYOMZ
SW947
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Bizitza mekanikoa - Luzera 0.879" (22.33mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.292" (7.41mm)
Ezaugarriak IP64 - Dust Tight, Water Resistant Bizitza elektrikoa 2,000 Cycles
Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 8 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 30mA 30VDC Uneko balorazioa 30mA