A6DR-0100
OmronOmron
A6DR-0100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A6DR-0100
Fabrikatzaileak / Marka: Omron
Produktuaren Deskribapena SWITCH PIANO DIP SPST 30MA 30V
Fitxak: A6DR-0100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
A6DR-0100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A6DR-0100 fabrikatzailea Omron
deskribapena SWITCH PIANO DIP SPST 30MA 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19726 pcs Datuen fitxa A6DR-0100.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 30VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series A6DR
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Luzera 1.079" (27.41mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.292" (7.41mm)
Ezaugarriak IP64 - Dust Tight, Water Resistant Bizitza elektrikoa 2,000 Cycles
Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 10 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 30mA 30VDC Uneko balorazioa 30mA