S8VM-15024CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VM-15024CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8VM-15024CD
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: S8VM-15024CD.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 372 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
  • Mezua
S8VM-15024CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8VM-15024CD fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 372 pcs Datuen fitxa S8VM-15024CD.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.32" L x 1.54" W x 3.25" H (160.5mm x 39.1mm x 82.5mm)
Series S8VM Energia (Watts) 150W
Beste izenak S8VM15024CD
Z2500
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 7A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 7A