S8VM-15015CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VM-15015CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8VM-15015CD
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: S8VM-15015CD.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 366 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
  • Mezua
S8VM-15015CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8VM-15015CD fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 366 pcs Datuen fitxa S8VM-15015CD.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.32" L x 1.54" W x 3.25" H (160.5mm x 39.1mm x 82.5mm)
Series S8VM Energia (Watts) 150W
Beste izenak S8VM-15015CD-ND
S8VM15015CD
Z8403
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CE, cULus, cURus, VDE