S8PS-15024CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8PS-15024CD
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W
Fitxak: S8PS-15024CD.pdf
  • Mezua
S8PS-15024CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8PS-15024CD fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3182 pcs Datuen fitxa S8PS-15024CD.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.42" L x 1.97" W x 3.62" H (163.0mm x 50.0mm x 92.0mm)
Series S8PS Energia (Watts) 150W
Beste izenak S8PS15024CD Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 6.5A