S8PS-10024CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8PS-10024CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8PS-10024CD
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak: S8PS-10024CD.pdf
  • Mezua
S8PS-10024CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8PS-10024CD fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3511 pcs Datuen fitxa S8PS-10024CD.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 1.57" W x 3.35" H (127.0mm x 40.0mm x 85.0mm)
Series S8PS Energia (Watts) 100W
Beste izenak S8PS10024CD
Z1176
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 4.5A