S8PS-05005D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8PS-05005D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8PS-05005D
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 50W
Fitxak: S8PS-05005D.pdf
  • Mezua
S8PS-05005Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8PS-05005D fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3641 pcs Datuen fitxa S8PS-05005D.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 1.57" W x 3.35" H (127.0mm x 40.0mm x 85.0mm)
Series S8PS Energia (Watts) 50W
Beste izenak S8PS05005D
Z1169
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 10A