MGN2CM-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MGN2CM-DC12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGN2CM-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
Fitxak: MGN2CM-DC12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 980 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MGN2CM-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGN2CM-DC12 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 980 pcs Datuen fitxa MGN2CM-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Screw Terminal Tentsio aldatzea 600VAC, 28VDC - Max
Series MGN Askatu ordua 30ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MGN2CMDC12 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak Insulation - Class F Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 30A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 72 Ohms
Coil Power 2 W Bobina korrontea 167mA