MGN2CM-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MGN2CM-DC110 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MGN2CM-DC110
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 110V
Fitxak: MGN2CM-DC110.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MGN2CM-DC110ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MGN2CM-DC110 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1099 pcs Datuen fitxa MGN2CM-DC110.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 82.5 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Screw Terminal Tentsio aldatzea 600VAC, 28VDC - Max
Series MGN Askatu ordua 30ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MGN2CMDC110 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak Insulation - Class F Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 30A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 110VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 6.05 kOhms
Coil Power 2 W Bobina korrontea 18.2mA