E3F2-LS10C4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E3F2-LS10C4
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
Fitxak:
  • Mezua
E3F2-LS10C4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E3F2-LS10C4 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5747 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Series E3F2
Metodoen detekzioa Reflective, Background Suppression Distantzia hautematea 3.937" (100mm)
Erantzun Denbora 1ms Irteerako konfigurazioa NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Beste izenak E3F2LS10C4 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 55°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Argiaren iturria Red (660nm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IEC IP67, IP69K
Konexioaren metodoa Wire Doikuntza mota Fixed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
E3F2-DS30C41-M1-M
E3F2-DS30C41-M1-M
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SENS OPTO REFL 300MM CONN RADIAL
Stockean: 6125 pcs
Deskarga:
RFQ
E3F2-LS10C4-P1
E3F2-LS10C4-P1
deskribapena: SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL
Stockean: 4815 pcs
Deskarga:
RFQ
E3F2-LS10B4-M 2M
E3F2-LS10B4-M 2M
deskribapena: SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
E3F2-LS10B4-M1-M
E3F2-LS10B4-M1-M
E3F2-LS10C4-M1-M OMC
E3F2-LS10C4-M1-M OMC