E3F2-LS10C4-P1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E3F2-LS10C4-P1
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL
Fitxak:
  • Mezua
E3F2-LS10C4-P1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E3F2-LS10C4-P1 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4815 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Series E3F2
Metodoen detekzioa Reflective, Background Suppression Distantzia hautematea 3.937" (100mm)
Erantzun Denbora 1ms Irteerako konfigurazioa NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Beste izenak E3F2LS10C4P1 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 55°C