E2F-X10F1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2F-X10F1
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENS PROX M30 10MM PNP-NO
Fitxak: E2F-X10F1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 672 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
E2F-X10F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2F-X10F1 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENS PROX M30 10MM PNP-NO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 672 pcs Datuen fitxa E2F-X10F1.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Shielded Series E2F
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.394" (10mm)
Erantzunaren maiztasuna 400Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota PNP-NO, 3-Wire Beste izenak E2F-X10F1-ND
E2FX10F1
Z11454
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP68 Cylinder, Threaded - M30