E2F-X10E2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2F-X10E2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E2F-X10E2
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena SENS PROX M30 10MM DC3W-NC
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 702 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
E2F-X10E2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E2F-X10E2 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena SENS PROX M30 10MM DC3W-NC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 702 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Shielded Series E2F
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.394" (10mm)
Erantzunaren maiztasuna 400Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota NPN-NC, 3-Wire Beste izenak E2FX10E2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP68 Cylinder, Threaded - M30