WNCR75FET
OhmiteOhmite
WNCR75FET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WNCR75FET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL
Fitxak: WNCR75FET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WNCR75FETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WNCR75FET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134256 pcs Datuen fitxa WNCR75FET.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Series WN Erresistentzia 750 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)