WNCR25FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WNCR25FET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL
Fitxak: WNCR25FET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WNCR25FETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WNCR25FET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133245 pcs Datuen fitxa WNCR25FET.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Series WN Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHWNCR25FET
OHWNCR25FET-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound