UM050T1009JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UM050T1009JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100G OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: UM050T1009JE.pdf
  • Mezua
UM050T1009JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UM050T1009JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100G OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2695 pcs Datuen fitxa UM050T1009JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.969" L x 0.063" W (50.00mm x 1.60mm)
Series Ultra-Mox Erresistentzia 100 GOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 GOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film Konposizio Thick Film