UM040Z1008JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UM040Z1008JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10G OHM 1.2W 5% RADIAL
Fitxak: UM040Z1008JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
UM040Z1008JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UM040Z1008JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10G OHM 1.2W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3356 pcs Datuen fitxa UM040Z1008JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.575" L x 0.063" W (40.00mm x 1.60mm)
Series Ultra-Mox Erresistentzia 10 GOhms
Energia (Watts) 1.2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 GOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film Konposizio Thick Film