TUM7J3K9E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUM7J3K9E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 3.9K OHM 7W 5% AXIAL
Fitxak: TUM7J3K9E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
TUM7J3K9Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUM7J3K9E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 3.9K OHM 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159619 pcs Datuen fitxa TUM7J3K9E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Series TUM Erresistentzia 3.9 kOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUM7J3K9E
OHTUM7J3K9E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.9 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film