TUM5J4K7E
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUM5J4K7E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: TUM5J4K7E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
TUM5J4K7Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUM5J4K7E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 207684 pcs Datuen fitxa TUM5J4K7E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Series TUM Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUM5J4K7E
OHTUM5J4K7E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film