TCH35P1R50JE
OhmiteOhmite
TCH35P1R50JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCH35P1R50JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.5 OHM 35W 5% TO220
Fitxak: TCH35P1R50JE.pdf
  • Mezua
TCH35P1R50JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCH35P1R50JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.5 OHM 35W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14775 pcs Datuen fitxa TCH35P1R50JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Series TCH Erresistentzia 1.5 Ohms
Energia (Watts) 35W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TCH35P1K00JE
TCH35P1K00JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1K OHM 35W 5% TO220
Stockean: 14522 pcs
Deskarga: TCH35P1K00JE.pdf
RFQ
TCH35P22R0JE
TCH35P22R0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 22 OHM 35W 5% TO220
Stockean: 11241 pcs
Deskarga: TCH35P22R0JE.pdf
RFQ
TCH35P1R50J
TCH35P1R50J
deskribapena: RES 1.5 OHM 35W 5% TO220