TCH35P1R00JE
OhmiteOhmite
TCH35P1R00JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TCH35P1R00JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 35W 5% TO220
Fitxak: TCH35P1R00JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Mezua
TCH35P1R00JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TCH35P1R00JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1 OHM 35W 5% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13376 pcs Datuen fitxa TCH35P1R00JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Series TCH Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 35W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Konposizio Thick Film