TAP650J7K5E
OhmiteOhmite
TAP650J7K5E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP650J7K5E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena 650W HEATSINKABLE 7500 OHM
Fitxak: 1.TAP650J7K5E.pdf2.TAP650J7K5E.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 471 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
  • Mezua
TAP650J7K5Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP650J7K5E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena 650W HEATSINKABLE 7500 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 471 pcs Datuen fitxa 1.TAP650J7K5E.pdf2.TAP650J7K5E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 2.028" W (57.50mm x 51.50mm) Series TAP650
Erresistentzia 7.5 kOhms Energia (Watts) 650W
Packaging Bulk Pakete / kasua Box
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Ezaugarri muntatzea Flanges
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Wire Leads
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.5 kOhms ±5% 650W Thick Film Chassis Mount Resistor Konposizio Thick Film