TAP650J4R7E
OhmiteOhmite
TAP650J4R7E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAP650J4R7E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena 650W HEATSINKABLE 4.7 OHM
Fitxak: 1.TAP650J4R7E.pdf2.TAP650J4R7E.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 578 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
TAP650J4R7Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAP650J4R7E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena 650W HEATSINKABLE 4.7 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 578 pcs Datuen fitxa 1.TAP650J4R7E.pdf2.TAP650J4R7E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Series TAP600
Erresistentzia 4.7 Ohms Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua Box
Beste izenak TAP600J4R7E
TAP600J4R7E-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style M5 Threaded Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.280" (32.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor