TA810PW1K80JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA810PW1K80JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.8K OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TA810PW1K80JE.pdf
  • Mezua
TA810PW1K80JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA810PW1K80JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.8K OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20075 pcs Datuen fitxa TA810PW1K80JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 1.8 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA810PW1K80JE
OHTA810PW1K80JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.8 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TA810PW1K80J
TA810PW1K80J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1.8K OHM 10W 5% RADIAL