TA810PW1K50JE
OhmiteOhmite
TA810PW1K50JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA810PW1K50JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TA810PW1K50JE.pdf
  • Mezua
TA810PW1K50JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA810PW1K50JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24267 pcs Datuen fitxa TA810PW1K50JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TA810PW1R50JE
TA810PW1R50JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1.5 OHM 10W 5% RADIAL
Stockean: 14867 pcs
Deskarga: TA810PW1R50JE.pdf
RFQ
TA810PW1R50J
TA810PW1R50J
fabrikatzaileak: Ohmite
Stockean: 6863 pcs
Deskarga: TA810PW1R50J.pdf
RFQ
TA810PW1K50J
TA810PW1K50J
deskribapena: RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL