TA310PA10K0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA310PA10K0J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10K OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: TA310PA10K0J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA310PA10K0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA310PA10K0J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10K OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6622 pcs Datuen fitxa TA310PA10K0J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA310PA10K0J
OHTA310PA10K0J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TA310PA10K0JE
TA310PA10K0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 10K OHM 10W 5% RADIAL