TA305PAR250J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA305PAR250J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: TA305PAR250J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA305PAR250Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA305PAR250J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5627 pcs Datuen fitxa TA305PAR250J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA305PAR250J
OHTA305PAR250J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 1.020" (25.91mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film