TA303PAR250J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA303PAR250J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA303PAR250J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA303PAR250Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA303PAR250J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.25 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4392 pcs Datuen fitxa TA303PAR250J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA303PAR250J
OHTA303PAR250J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film