TA303PA8R20J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA303PA8R20J
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 8.2 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA303PA8R20J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA303PA8R20Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA303PA8R20J fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 8.2 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5562 pcs Datuen fitxa TA303PA8R20J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 8.2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA303PA8R20J
OHTA303PA8R20J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film