TA303PA470RJ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA303PA470RJ
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 470 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA303PA470RJ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TA303PA470RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA303PA470RJ fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 470 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3862 pcs Datuen fitxa TA303PA470RJ.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 470 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA303PA470RJ
OHTA303PA470RJ-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TA303PA33R0JE
TA303PA33R0JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 33 OHM 3W 5% RADIAL
Stockean: 52792 pcs
Deskarga: TA303PA33R0JE.pdf
RFQ
TA303PA3K00JE
TA303PA3K00JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 3K OHM 3W 5% RADIAL
Stockean: 47175 pcs
Deskarga: TA303PA3K00JE.pdf
RFQ
TA303PA470RJE
TA303PA470RJE
deskribapena: RES 470 OHM 3W 5% RADIAL