TA303PA2K50JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA303PA2K50JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 2.5K OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: TA303PA2K50JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TA303PA2K50JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA303PA2K50JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 2.5K OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42519 pcs Datuen fitxa TA303PA2K50JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 2.5 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA303PA2K50JE
OHTA303PA2K50JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.620" (15.75mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film