TA025PW15K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA025PW15K0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 15K OHM 25W 5% RADIAL
Fitxak: TA025PW15K0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TA025PW15K0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA025PW15K0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 15K OHM 25W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13042 pcs Datuen fitxa TA025PW15K0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA025PW15K0JE
OHTA025PW15K0JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 1.189" (30.21mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film