TA025PW12R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TA025PW12R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 12 OHM 25W 5% RADIAL
Fitxak: TA025PW12R0JE.pdf
  • Mezua
TA025PW12R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TA025PW12R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 12 OHM 25W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12283 pcs Datuen fitxa TA025PW12R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Powerchip® Tamaina / dimentsioa 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Series Power Chip® TA Erresistentzia 12 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak OHTA025PW12R0JE
OHTA025PW12R0JE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 1.189" (30.21mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film