SM103031007JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM103031007JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1G OHM 5% 1.25W RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
SM103031007JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM103031007JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1G OHM 5% 1.25W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4173 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.830" L x 0.100" W (21.08mm x 2.54mm)
Series Slim-Mox Erresistentzia 1 GOhms
Energia (Watts) 1.25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak Q11404623
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.340" (8.63mm) Ezaugarriak Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 GOhms ±5% 1.25W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film