SM103021006FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM103021006FE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100M OHM 1% 1W RADIAL
Fitxak: SM103021006FE.pdf
  • Mezua
SM103021006FEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM103021006FE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100M OHM 1% 1W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3964 pcs Datuen fitxa SM103021006FE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Series Slim-Mox Erresistentzia 100 MOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak Q11291987
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 110°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.340" (8.63mm) Ezaugarriak Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film